niedziela, 25 listopada 2012

Bento na dziś. (bento #2)

Pudełko do dzisiejszego bento zostało zakupione na tegorocznym wyjeździe (podobnie jak wczorajsze) w Hakacie w sklepie MUJI. Kosztowało równo 1000 yen, czyli około 40 zł. W Naszym sklepie w centrum handlowym Arkadia tej firmy jest ono dostępne za (uwaga, uwaga) 79 zł. No różnica w cenie jest i każdy szybko może przeliczyć, jaka przebitka. Ale mimo to jest dość fajne i pakowne. Co prawda znacznie mniejsze od zielono-białego z Bento&co ale właśnie to w bento mi się podoba, że jest bardzo dużo wzorów i modeli tych pudełek.

Zajęcia na Uniwerku dzisiaj mam do 13, więc takie małe "śniadanko" w zupełności mi wystarczy. No i sprawdziłam wycinarki, które podobają mi się jeszcze bardziej ^^ Nowe są również pałeczki w kształcie Shinkansena; co prawda także dla dzieci ale mi to zupełnie nie przeszkadza - są fajne i tyle ;)

Bento #2

Bento #2

Bento #2

2 komentarze:

 1. Super pudełko. Świetnie, że można podpatrzeć twoje benta. Z takimi akcesoriami, to będą pewnie małe dzieła sztuki. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na początku byłam lekko sceptyczna jeżeli chodzi o pudełko ale jak wypróbowałam, to stwierdzam że jest idealne. Jak to mówią - człowiek uczy się przez całe życie czegoś nowego ;)

   Bardzo dziękuję za miłe słowa, ja również podpatruję benta robione przez bardziej doświadczonych bentomanów ^^ Zawsze znajduję inspiracje XD

   Usuń