sobota, 21 lutego 2009

New phone.

Powoli szykuje się do zmiany starej ale jeszcze działającej Noki E61. Zależy mi na tym aby był to telefon 5 zakresowy, z dużą pojemnością pamięci i w miarę niezawodny. Obecnie w grę wchodzą 2 modele. Nie przeczę, że cena też będzie ważna... Wiecie kurs dolara i jena mnie dobija tak skutecznie, że nie mogę sobie pozwolić na wszystkie zakupy z listy: "want".


Nokia N97


G1Mam tendencję do białych telefonów... wszystko przez ten ajfon ;)

7 komentarzy:

 1. Jeśli już, to Nokia albo poczekaj na coś lepszego. G1 to gówno jakich mało, przereklamowane bardziej niż iPhone a w rzeczywistości tandeta straszna. No i nie przesadzaj z tymi 5 zakresami, nie będą Ci potrzebne nawet w JP :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz moja Nokia E61 działa w Japan bez problemów. Jednak ma już swoje lata i powoli zaczyna mi szwankować... problem też w tym iż jest w Erze (która ma podpisaną umowę na roaming z Japan ale za to rachunki abonamentu są wysokie). Dlatego chciałabym albo nabyć telefon u innego operatora albo liczyć na to iż Orange się zmoblilizuje i wprowadzi Nokię N97 do swojej oferty przy niższych opłatach i jednocześnie dogada się z DoCoMo na roaming.

  Czas działa na moją niekorzyść gdyż zostalo mi pare miesięcy do wyjazdu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedziesz? Kiedy? Ja znów niedoinformowany jestem :P Ale mam w zanadrzu parę ciekawych informacji, ale się nie podzielę dopóki nie dostanę od Ciebie jakiegoś porządnego update'u :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha update ;)

  Przełom września i października, krótko tym razem ale dobre i to. Żart - całe piekne 3 tygodnie w mojej kochanej Japan.

  Wprawdzie nie jest to do końca potwierdzone ale mam taki podły zamiar. Zamiar spełni się pod jednym warunkiem - skończyć studia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę powodzenia i trzymam kciuki za plany ;) Odsapniesz znów chwilkę :) I może mi znów jakieś sprośności przywieziesz ;)

  To gdzie ten update? Tak ze 3-4 kartki A4, czcionką 10 z pojedynczym odstępem między wierszami proszę :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękować :*

  Sprośności? Ale ja Tobie takowych nigdy nie przywiozłam, zaledwie 2 artbook'i rysowane piekną wg. mnie kreską ;)

  3-4 strony... litości... proszę XD

  OdpowiedzUsuń
 7. 2? Urushihare i ostatnio album gościa od figurek. Ale jeszcze chyba coś i nie mogę sobie przypomnieć co :D

  3-4 ;) Ostatecznie mogę się zgodzić na 2. Ale postaraj się :)

  OdpowiedzUsuń