środa, 1 stycznia 2014

あけましておめでとうございます。


干支の置物 : 午(うま)

(made by eyawlk60)


W tym nadchodzącym Nowym Roku chciałabym Wam wszystkim życzyć abyście się nie poddawali. Choć na swojej drodze możecie napotkać wiele trudności, ludzi którzy będą próbowali udowodnić, że czegoś nie da się zrobić - nie poddawajcie się. Jak w tym przysłowiu "Wóz odpoczywa zimą, sanie latem, konie nie odpoczywają nigdy". Ciągła praca nad sobą, zaangażowanie w wykonywane zadania, jakiekolwiek by one nie były - od najbanalniejszych do najtrudniejszych, zawsze dawajcie z siebie 100%.

Ale znajdzie też w tym pędzie czas dla siebie. Spróbujcie zadać sobie pytanie, czego tak naprawdę chcecie. Nie dla kogoś, nie dla przyjaciół czy rodziny ale dla siebie samego. Jeżeli znajdziecie odpowiedź na to pytanie, to z całego serca życzę aby właśnie ono się spełniło.

6 komentarzy:

 1. Piękne życzenia!
  Ja natomiast życzę Ci wytrwałości, siły, woli walki i dużo radoooości :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :) Oj tej wytrwałości to by się przydało tak z 2 tony ^^

   Usuń
 2. Dziekuję i życzę najlepszego na ten Nowy Rok - niech się spełnia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mądre życzenia, powiedzenie na pewno zapamiętam i wezmę je sobie do serca.
  Również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech będzie lepszy od starego i będzie pełen nowych przygód, ludzi i doświadczeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękować :)

   A propos życzeń aby nowy był lepszy od starego, to mój tata na tę okoliczność składa takie życzenia: "Niech najlepszy dzień z poprzedniego roku będzie najgorszym dniem w tym roku" - też ciekawie powiedziane :)

   Usuń