poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.


I love CD Japan! Dzięki temu sklepikowi udało mi się nabyć drogą kupna jakiś czas temu wydanie kolekcjonerskie anime z gatunku yaoi. Jestem typem człowieka, który ogląda naprawdę różne anime. Nie straszne mi są hardkorowe hentai, moe, echi, yaoi, yuri i temu podobne twory. Jak anime jest dobre to czemu mam jego nie obejrzeć.

Autorką Sekaiichi jest Pani Nakamura Shungiku. Być może bardziej kojarzona jest z "kultowym" jak dla mnie tytułem również yaoi - Junjou Romantica, który obejrzałam już ze 4 razy (obie serie) i nadal płaczę ze śmiechu patrząc na biedną twarz Misakiego. Chociaż moją ulubioną parę tworzy Nowaki ;)

Sekaiichi Hatsukoi ma właśnie swoją premierę w Japan. A Vol. 0 stanowi pewnego rodzaju wstęp do 12 odcinkowej serii TV o tym samym tytule. Mimo wszystko mam nadzieję, że podobnie jak przypadku Junjou będą wydane dwie serie - oby, oby. Co prawda anime to, nie ma napisów w języku angielskim ale kogo to obchodzi. Zawsze można wejść na stronę Aarinfantasy i poszukać.

Wydanie kolekcjonerskie nie poraża może ilością dodatków. Na rynku ukazało się w zgrabnym pudełku wraz z 5 tomem mangi o tym samym tytule. Zamówiłam już w AmiAmi kolejne wydania DVD tej serii, łącznie będzie ich 6 i również w limitowanej edycji. Mają się zacząć ukazywać od czerwca tego roku. Co prawda będzie mnie to trochę kosztować ale warto - nie przepuszczę tego. I bardzo się z tego powodu cieszę, gdyż niestety nie udało mi się upolować na sieci limitowanych edycji Junjou a wiem, że dodatki były naprawdę świetne. Wprawdzie widziałam je w jednej księgarni w Osace ale że były to już moje ostatnie dni pobytu w Japan to krucho było z kasą, a ta która pozostała musiała zostać przeznaczona na co innego. A właśnie, chyba 6 maja ukazuje się na rynku 14 tom Junjou - hell yes :)

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.

Sekaiichi Hatsukoi Vol. 0 DVD Limited edition.

3 komentarze:

 1. no, i w tym wpisie czuć prawdziwą dusze kolekcjonera, limitowana edycja + reszta serii w preorderze. a ile to nie ważne, ważne że całość.

  OdpowiedzUsuń
 2. łojezusiemaryjo jak ja Ci zazdraszczam! *w*

  chociaż JR wolę zdecydowanie ale za to też bym się pokroić dała.

  OdpowiedzUsuń
 3. No i czasem ten duch kolekcjonera bierze wygrywa z czystym rozsądkiem. Podliczyłam, będzie mnie to kosztować ok 50,000 yen. Buddo miej mnie w swej opiece ;)

  ruda-mysz - JR jest genialne! Ale SH też zapowiada się ciekawie. Zresztą na rynku nie ma zbyt dużo yaoi anime także trzeba korzystać ;)

  OdpowiedzUsuń