sobota, 22 sierpnia 2009

Zakup typu "want".


Każdy kto mnie zna wie, że jestem typem zbieraczo-gadżetowym a najlepiej jak jeszcze owe coś pochodzi z Japan. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem nowej konsoli do gry. Młodszy brat sprawił sobie Xbox'a 360 black i jest z niego zadowolony, ja co prawda nie jestem do niego przekonana przez jego awaryjność. Dlatego też można uznać mnie za wiernego klienta marki SONY. I tak też się stało, iż na rynku pojawiła się właśnie nowa (choć nie tak do końca) wersja konsoli PlayStation 3 Slim. Data jej premiery w Japan będzie miała miejsce 03.09.2009 roku. Sugerowana cena to 29,000 yen ale znając japońskich sprzedawców z Akihabary ta cena może być nawet niższa o 3,000-5,000 yen, nie licząc dodatkowych bonusów jakimi potencjalny klient zostanie obdarowany. Szybkie przeliczenie na złotówki wskazuje, że cena tej zabaweczki będzie więc wysoliła od 770 zł do 950 zł. To zdecydowanie mniej niż przewidywana jej cena w Polsce, gdzie cena może się wahać w granicach 1400 zł a 1600 zł i to pewnie bez bonusów.
Mam co prawda wersję podstawową konsoli PS3 ale dostęp do niej jest mocno ograniczony przez to, że mój tata jest wielkim fanem gierek wyścigowych ;) Muszę to za akceptować, skulic ogonek i cierpliwie czekać na swoją kolej a to nie jest taka prosta sprawa XD
Także tak, mam zamiar przywieźć sobie nową konsolę z Japan i g**** mnie interesuje co powiedzą inni - mi się podoba a to jest najważniejsze ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz