poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Porządki ;)

Od dłuższego czasu zaczęła mi doskwierać malejąca ilość wolnego miejsca na twardym dysku mojego Acera. Z urządzeniem tym działam już dobre 2 a może nawet 3 lata. Nie mogę narzekać, gdyż ani razu mi się nie popsuł. Jest to urządzenie starszego typu więc nie wymagałam od posiadania jakiś super parametrów technicznych.
Nie mam ostatnio czasu na nagrywanie płyt DVD ze zgromadzonymi anime, filmami bądź zdjęciami. Dlatego też postanowiłam zakupić mu zewnętrzny dysk twardy. Długo się nie zastanawiałam i wybrałam całkiem zgrabnie prezentujący się produkt firmy Toshiba (hehe przywiązanie do japońskiej marki). Nowe maleństwo ma 320 GB i waży zaledwie 155 g a co najważniejsze prezentuje się naprawdę dobrze. Więc siedzę sobie dzisiaj w czeluściach Acera i robię porządki. Po powierzchownych oględzinach na Toshibie zostało już 200 GB wolnego miejsca... jak ja to wszystko zgromadziłam na laptopie ^^"


Muszę jeszcze tylko dokupić jakiś rozgałęziacz USB i będzie dobrze ^^

1 komentarz:

  1. uważaj na to maleństwo. dodatkowo polecam kupno jeszcze jakiegoś jednego dysku na najważniejsze rzeczy, skopiowanie ich na niego i umieszczenie go w sejfie w szafie, tak na wszelki wypadek. koledze w pracy niedawno strzelił dysk 500GB:> zabolało, bo miał tam mnóstwo materiałów które wykorzystywał. wygląda na to, że kupił dysk z jakiejś wadliwej serii :>

    OdpowiedzUsuń